• Segítünk!

    Segítünk!

    A felvételi folyamat során folyamatosan információkkal látunk el, felkészítünk a céggel való találkozásra!

  • Tűnj ki a többiek közül!

    Tűnj ki a többiek közül!

    Segítünk helyrehozni a CV-det, motivációs leveledet, és ellátunk mindenféle jó tanáccsal, hogy Te legyél a befutó!

  • Sokszínűség!

    Sokszínűség!

    Betöltésre váró pozícióink sok területet ölelnek fel. Nézz szét nálunk!

  • Mérnöki pontosság...

    Mérnöki pontosság...

    Mindig adunk tájékoztatást, hogy hol áll a toborzás. Elérhetőek vagyunk számodra!

 Megbízónk számára keresünk új munkatársat

Karosszéria lakatos

pozícióba.

Partnerünk prémium minőségű lószállítójárművek gyártással foglalkozik, ahol modern csarnokban dolgozhat és szakmailag is tud fejlődni.

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • Lakatos és hegesztési munkák elvégzése a külső karosszéria elemeken
  • Karosszéria elemek bontása/összeépítése
  • A járműtest külső alkatrészeinek és tartozékainak felszerelése
  • Alapanyag-szükséglet, felhasznált anyagok nyilvántartása

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Előnyök:

  • Járműgyártásban szerzett tapasztalat
  • AWI hegesztési gyakorlat

A munkavégzés helye: Budapest, Nagytarcsa

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, bejelentett bér,
  • Cafetéria,
  • Modern munkakörnyezet
  • Klimatizált gyártócsarnok
  • Egy műszak
  • Családias légkör
  • Hosszú távú munkalehetőség

Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát magyar nyelven Molnár Dorottya várja a (TESK-6847-16) kód megjelölésével az alábbi címre: tesk10@tesk.hu

Az önéletrajz regisztrálása adatbázisunkba technikai okok miatt átmenetileg az info@tesk.hu címre elküldve lehetséges, "Regisztráció adatbázisba" tárgymezővel.

Kérjük, mielőtt jelentkezik, olvassa el Adatvédelmi szabályzatunkat is!

Az űrlap végleges elküldéséhez add meg a képen szereplő ellenőrző kódot!

Az űrlapot sikeresen elküldted. Köszönjük!
Nemsokára felvesszük veled a kapcsolatot.